Prosinec 2007

we only come out at night, end my friends

27. prosince 2007 v 21:37 | F |  Only come out at night
Co jsem jim to udělala? A nyní: lmao XD

Sehnat alkohol ve tři hodiny odpoledne byl trochu problém. Potom co jsem se, přes Frankovy protesty, převlíkl do normálního lidskýho oblečení jsme si šli stoupnout před obchod.
Stáli jsme v teniskách v mokrém bahně a prosili kolemjdoucí, aby nám za mírný příplatek dopřáli lahev radosti, ale nikdo pro nás tenhle dobrej skutek nechtěl udělat. Frank se na mě po chvíli začal nenápadně tisknout, takže nejen, že jsme byli žebráci, i když jsme lidem vlastně nabízeli peníze, taky jsme pohoršovali okolní stařeny svým nepřístojným chováním a veřejnou demonstrací homosexuality.
Frank se po chvíli znuděně svezl na schody ,,Tohle nemá cenu." zavrtěl hlavou a stáhl mě s sebou za rukáv. ,,Nemůžeme aspoň na chviličku, na chvilku zajít za ten krám a-"
,,Ne." řekl jsem, na jeho prosebnej pohled jsem odmítal reagovat. ,,Ale mám lepší nápad." rozsvítilo se mi v hlavě.
,,Bože, děkuju." zamumlal.
,,Gerarde děkuju." opravil jsem ho.
Běželi jsme zpátky do domu mojí babičky ,,Hledej všude." instruoval jsem ho ,,Někde to tu je. Víš jak to vypadá ne?"
,,Ne, nikdy jsem to neviděl." odpověděl s úsměvem a dal mi pusu ,,Když to nenajdem, mám použít vaší koupelnu nebo mám potupně odejít domů -" nedokončil větu a naznačil rukou o co tu běží.
,,Eh, " řekl jsem trochu vyveden z míry ,,Nedokážu uvěřit, že se o tom vůbec bavíme." díval jsem se do země.
,,Promiň..." zamumlal, vzal mě za bradu a v tenhle den už téměř po sté mi velice romanticky vrazil jazyk do krku.
Nechal jsem ho, ale po chvíli mi začínalo bejt poněkud teplo, tak jsem ho jemně odstrčil ,,Za chvilku." ujistil jsem ho ,,Teď máme důležitou misi, najít tajný zásoby mojí babči."
Babička, ale jak se ukázalo nebyla nijak diskrétní, otevřel jsem poklop, pod kterým vedly schody do sklepa a do očí mě uhodilo pronikavé světlo. Když jsem byl opět schopen se dívat, můj pohled spočinul na několika řadách květináčů vyrovnaných od zdi ke zdi. A snad vám nemusim řikat co v nich bylo.
,,Ty vole." vypadlo z Franka, musel jsem se mu začít smát ,,Mírněte se pane." ukáznil jsem ho.
,,Promiňte pane." omluvil se ,,Myslíte, že by mě vaše babička adoptovala pane?"
Na chvíli jsem se zamyslel ,,To byste potom byl můj strýček pane."

Netrvalo dlouho a leželi jsme na podlaze mého prozatímního pokoje. Naše současná pozice by se dala popsat i jinými způsoby, ale pro naše oblečení to byl přesně ten správnej výraz, leželo všude kolem, v rozmezí přibližně jednoho metru od nás.
,,Frankie zlatíčko, tlačí mě parketa do mozkovny."
Frank byl slušně řečeno na mně i když by bylo snad vhodnější použít jinou předložku ,,Ty a ta tvoje hlava." vydechl.
Pokoj byl plný kouře ani jeden z nás se neobtěžoval otevřít okno, taky poměrně páchnul, okamžitě se dalo poznat, že jsme využili větší množství z babiččin zásob. Zrovna jsme přešli z fáze smíchu do něčeho trochu serióznějšího, ale v tom stavu, ve kterém jsme se nacházeli to byla věc téměř nemožná.
Frank na chvíli zastavil všechnu činnost, kterou vykonával a podíval se mi do obličeje ,,Ty jsi Gerard." řekl po chvíli.
Zazubil jsem se ,,Ty jsi Frank."
Frank se začal smát ,,A víš co teď dělám?" zeptal se a přirazil.
Ani jsem nestihl otevřít pusu, když začal ječet ,,Šukám Gerarda Wayeee!" histericky se smál.
,,Nech toho!" okřikl sem ho, ale téměř jsem se svíjel smíchy. Téměř, protože jsem neměl zrovna moc možnsotí jak se svíjet. ,,Ničíš tenhle vysoce.." zasekl jsem se ,,moment"
,,Šukám Gerarda Wayeee!" pokračoval dál.
,,Frankie, doháje prosím, mohl bys něco-" řekl jsem trochu zoufale, protože jsem se pořád nedočkal závěru naší akce.
,,Aha!" uvědomil si.
Když byl v polovině dalšího "šukám Gerarda Waye" nad jeho obličejem se objevil ještě jeden další. Byl to moc legrační obličej, téměř bych ho mohl přirovnat k obličeji mojí matky.
,,Hele Frankie!" ukázal jsem na ní ,,Támhle je moje máma!"
Frank byl tentokrát, ale soustředěnej na to co dělal a dal si velmi záležet na tom, abych na mámu zapoměl. A to se mu na několik vteřin povedlo, za chvíli jsem poslouchal jenom jeho dech u ucha.
Ale náhle tu byla ta strašná pravda.
Moje matka nebyla halucinace a velmi hlasitě křičela.
,,GERARDE ARTHURE WAYI!" chytila mě za zápěstí a pokoušela se ze mě Franka shodit. Ten snad pochopil vážnost situace, rychle se zvedl a začal se oblíkat do mého trička, asi tak za deset vteřin si připadal oblečen a jako strašák se vrhnul ke dveřím ,,A TY, NEVIM JAK SE JMENUJEŠ ALE TAKY TO SCHYTÁŠ!" chytla ho za límec mého trička a táhla zpět.
Sesbíral jsem zbývající kousky ošacení a pokoušel je na sebe navlíknout, i když jsem si byl vědom toho, že tahle situace je naprosto horší, než výjevy z filmu Hostel 2, pořád jsem se nedokázal ovládnout. Vykouřené gramy mě nutily se usmívat jako idiot.
,,Jak se jmenuješ?" zeptala se máma Franka trochu klidněji, neboť jsme byli oba již více méně oděni.
Neodpověděl, jenom se hloupě křenil.
,,JAK SE JMENUJEŠ?!" zařvala.
Frank polkl ,,Abraham." řekl první věc, která ho napadla.
,,Abraham." zopakovala má matka potichu. ,,A dál?"
Frank byl v koncích ,,Abraham...Abraham.." koktal.
,,To už jsem slyšela." nenechala ho na pokoji ,,Chci tvoje příjmení." zdůraznila
,,Abraham..." koktal dál ,,Lincoln."
,,Abraham Lincoln?!"
Frank vyprskl smíchy, matka vzala jeho školní tašku, ze které po chvilce vytáhla peněženku a s ní i jeho legitimaci se jménem a adresou.
,,Takže Franku." řekla ,,Teď pojedeme za tvými rodiči a spolu s Gerardem nám vysvětlíte tuhle krásnou scénku." zlostně se usmála, i když jsem si byl jist, že má slzy na krajíčku ,,Ano? Vysvětlíte nám proč jste právě měli sex na podlaze pokoje domu mé matky, proč je tu plno kouře a co přesně jste si vzali."
Přišla blíž ke mně ,,Je to crack Gerarde?!" zatřásla se mnou ,,Je to crack?!!" řekla histericky.
,,Ano mami." kývl jsem s vážnou tváří ,,Teda, ne mami."
Frank jen vyděšeně stál u zdi a už mlčel. Bohužel nic lepšího už nemohl udělat.

A bohužel i já jsem od té doby nucen mlčet. Tuhle krásnou příhodu vám píšu z blázince, kde se léčím ze závislosti na cracku, který jsem v životě neměl. Skupinové terapie a tak podobně.
Jsem velmi seriózní člověk.
Frank si našel přítelkyni a má s ní dvanáct černých dětí.
Ona je běloška.
//<![CDATA[ http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://www.google.com/ig/modules/translatemypage.xml&up_source_language=cs&w=160&h=60&title=&border=&output=js"> //]]>
>