Invest yourself in me.

15. července 2008 v 3:19 | F |  Invest yourself in me
Já napsala jednorázovku! Nevim, ale fuj, nebudu si to po sobě číst. Naučte mě někdo prosím psát PWP :D. I když tohle neni. A ponožky jsou strašně opomíjený. Taky mi můžete závidět, protože teďka o prázdninách opravdu prožívám vášnivou chemickou romanci. Rámečkový diagramy, rovnice, prostě bezvadný. Bueh. Potřebuji feedback, protože potřebuju motivaci. A já vim, že skoro nikam nepíšu komentáře, ale frerard blogů je tolik! Jdu spát.

Gerard se na něj už nedokázal ani podívat, aniž by zrudnul v obličeji. A věděl přesně z jakého důvodu, když se teď před ním Frank líně válel na posteli bez trička a blábolil o bůhví čem. Gerard ho neposlouchal, veškerou svoji pozornost soustředil na nesoustředění se na objekt před sebou. Protože Frank, Frank byl jenom úzký džíny, který ukazovaly rozhodně víc, než Gerard zrovna v tuhle chvíli potřeboval vidět, jeho příšerně úžasnej zadek, pro který se prostě nedalo použít jiné pojmenování a svaly - i když, svaly? Zrovna o tom by se možná diskutovat dalo. A taky ty jeho tmavý vlasy spadající mu přes oči a ten úsměv, Bože. Gerard ho chtěl jenom vzít za hlavu a líbat ho až do rána a potom ještě dál. I když byl pochopitelně ochotný zvážit i jiné návrhy než je líbání.
Přistihl se, jak si olizuje rty a v duchu si vynadal, protože jeho nesoustředící se plán naprosto nevycházel. Musel si to přiznat, byl totálně v háji, zoufale si přehazoval nohu přes nohu a myslel na co nejnepřitažlivější věci, jako byly bombarďáky jeho babičky, ale Frank by snad vypadal přitažlivě i v nich a co teprve bez nich.
Gerarde, ty idiote.
Cítil, jak mu z čela ztéká krůpěj potu, a tak si rychle utřel obličej. Bylo mu vedro a potřeboval si sundat některou z vrstev, které měl na sobě, protože v pokoji bylo doopravdy vedro, byli přece v Mexiku a klimatizace byla přece v hajzlu (částečně proto, že se jí pokoušel opravit a došlo ke zkratu. Hm.). Měl na sobě džíny a ponožky a tričko a mikinu a cítil, že se mu za chvíli začnou lepit vlasy k hlavě, ale bál se udělat jediný pohyb, natož si něco svléknout. Navíc, sundat si tričko jako Frank mu už přišlo přehnané, trapná počáteční scéna z gay porna - je tu vedro -svlíknem se - zvuky šukání. Povzdychl si.
Protože Gerard, i přesto, že se zrovna necítil zrovna pohodlně, neměl rád plytký sex, vztahy na jednu noc a vůbec. Byl to člověk hlubokého ducha a intelektuál. Tedy samozřejmě, bylo pár vyjímek, ale.
Říkal si, jak úžasně by Frank vypadal kdyby měl příležitost ho teď nakreslit.
,,Proč tak zíráš?" zeptal se Frank. Gerard si ani nevšiml, že už před dobrou chvílí přestal mluvit a zírá na něj zpátky.
Gerard se nervózně podrbal na krku ,,No, já víš." sám se podivil tomu, že ze sebe nedokáže vypravit nic lepšího a beznadějně se rozhlédl kolem.
Frank otráveně zavrtěl hlavou ,,Co s tebou dneska je proboha." tázavě se na něj podíval ,,A to nemluvim o tom, že je tu asi padesát stupňů a ty máš na sobě tohle." ukázal na něj.
Gerard pokrčil rameny. Frank byl, byl skoro naštvanej a Gerardova tělesná teplota okamžitě stoupla o další stupeň. Naštvanej Frank, rawr. Neuvěřitelně sexy.
,,Sundej si to." přikázal Frank po chvíli. ,,Za chvíli dostaneš infarkt nebo něco." řekl, pomalu vstal z postele a přistoupil směrem k Gerardovi, aby mu mikinu zabavil.
,,N-ne!" odstrčil ho Gerard, ale Frank se nedal a vytrvale se mu ji pokoušel přetáhnout přes hlavu.
,,Zkolabuješ a pak to bude zase na mě." stěžoval si. ,,Půjde to dolů ať chceš nebo ne." rozkázal potom.
,,Jdi do prdele sakra." Gerard se ho pokoušel ještě chvíli odrážet , ale nakonec se musel poddat, poslušně zvednout ruce a nechat si mikinu vzít. Okamžitě se, ku jeho velkému překvapení ochladilo, ovšem tato skutečnost netrvala dlouho. Náhle si všiml, že ho Frank pořád ještě naprosto omylem drží za ruce a ihned nabyl rudé barvy a horko se vrátilo zpátky.
A tak seděl a zíral do blba a opakoval si 'pane bože pane bože panebože' a modlil se za svou spásu, i když za tohle určitě skončí v pekle.
Frank ho pustil ,,Gerarde." zatřásl s ním.
Gerard se na něj nepřítomně podíval a Frankův pohled se změnil na ustaraný. ,,Gee, vážně." řekl.
A Gerard najednou věděl, že už to prostě nevydrží, vrhl se po něm a začal ho líbat. Později se, když si tuhle svojí akci opakoval v mysli, cítil trochu trapně, ale teď dokázal myslet jen na to, co právě udělal. A pokoušel se donutit Franka, aby ho líbal zpátky, ale ten nedělal nic, jen stál na místě a ani se nepohnul. Gerard ho radši po chvíli pustil a chystal se utéct a potom si vykopat hrob, ale Frank ho chytil za krk a přitáhnul ho zpátky a pak už se líbali doopravdy, jazyk v puse toho druhýho a Gerard si říkal, že Frank určitě před chvílí musel jíst lékořicovej pendrek, zase. A i když Gerard pendreky nenáviděl a nepřipadalo mu vůbec sexy ani když je Frank dlouze ocucával a příšerně u toho slintal, tohle chutnalo tak nějak, vůbec ne špatně.
Zajel mu rukama do vlasů a přitáhnul ho ještě blíž k sobě a Frank mu mezitím pomalu sklouzával dlaňmi po zádech až za džíny na zadku. Gerard ho omylem kousl do rtu, jak se snažil zadržet v sobě nechtěný zvuk a Frank se jenom usmál.
Byli tak blízko u sebe, že by se mezi ně nevešel ani list papíru a Gerard si byl velmi dobře vědom toho, že mu stojí, a že ta věc šťouchající do jeho stehna patrně nebudou klíče ve Frankově kapse (i když u něj bylo možný všechno), tak se rychle přesunuli na postel.
Frank Gerarda v mžiku přetočil na záda, seshora na něj zíral a hlasitě oddechoval ,,Wayi...." vypadlo z něj jenom.
,,Drž hubu Iero." odpověděl Gerard ,,Drž hubu." zavřel oči a Frank se k němu po této romantické konverzaci rychle sklonil a začal mu sundavat tričko, kterého by se před chvílí nevzdal ani kdyby mu zaplatili.
Franka nepřekvapilo, že Gerard byl bílej, a i když poměrně rychle našel jazykem cestu k jeho bradavkám, nemohl se zbavit dojmu, že ta bílá mu trochu připomíná plísňový sýr a hned si připadal jako perverzák, přemýšlející u toho o Hermelínu. Zapřísáhl se, že už si ho nikdy nedá.
U Franka s tričkem problém nebyl, protože ho na sobě neměl už delší dobu a tak se rychle přesunuli ke kalhotám. Zvuk zipu a Gerard měl kolem sebe najednou omotaný Frankovy prsty, a když si vzpoměl, že pár hodin předtím nečekal, že se tohohle dočká někdy v životě musel se skoro smát. Tedy, smál by se, v jiné situaci, zrovna mu přicházely do úst poněkud jiné zvuky a Frank si to užíval a schválně se ho dotýkal jenom na těch špatnejch místech a Gerarda to docela štvalo, řekněme.
,,Proč mi tohle děláš." vydechl a vyčítavě se na něj podíval, při čemž si uvědomil, že na Frankovi je rozhodně přebytek kalhot, vzal je za poutka a jedním pohybem stáhl ke kolenům. Frank se na něj uznale podíval, shodil je na zem a pak už byli jen tak a nebylo nutný se proboha ještě přikrývat, v tom horku.
Frank se na Geeho mohl konečně položit celou svou vahou a proměnili se v změť rukou a nohou a jeden nebo druhý postupně popadal dech, protože, kuřáci. A všechno probíhalo fajn, dokud si Gerard nepovšimnul, že si zapoměl na nohách ponožky - levou se spongebobem a pravou se snoopym. Byl rád, že zrovna víc červenej v obličeji už být nemohl.
Způsobně poprosil Franka, jestli by se s dovolením nepohnul a ten se začal hystericky smát.
,,Gerarde. Vykašli se na to." zastavil ho, když se začínal zvedat, aby si je sundal.
,,Cože? Uvědomuješ si, co se mi právě stalo? Nechal jsem si ponožky!" řekl zoufale.
Frank pokrčil rameny ,,Jsou fakt pěkný, jestli to chceš vědět." ujistil ho a jemně ho kousl do krku ,,Fakt originální." Zastavil se a odhrnul mu vlasy z čela.
,,Takže." odkašlal si ,,Mohli bychom, " odmlčel se ,,Přejít k věci?"
Gerard se na něj překvapeně podíval ,,No samozřejmě!" řekl rozladěně. Protože i přesto, že Frankovu ruku brzy nahradil jeho rozkrok, pořád to nebylo ono.
Frank se posunul, zasténal a zamžoural na Geeho ,,Máš...máš, no-"
Gerard se zamračil ,,Eh- ne. Já už nebyl s chlapem..." povzdychl si a podíval se do dáli. Frank se neochotně zvedl a vydal se do koupelny a Gerard sledoval celou dobu jeho zadek a nejen jeho zadek.
,,Perverzáku." řekl Frank, když se vrátil a v ruce držel krém na ruce ,,Nic lepšího jsem nenašel."
A pak konečně, namočil ruku v krému a několikrát po sobě přejel a Gerard ho zarazil právě včas a začal křičet, ať mu tam proboha nestrká prsty.
,,Já už jsem byl s chlapem víš." řekl nevrle.
Frank pokrčil rameny ,,Říkals, že dávno." ale dál už to neřešil.
Na ono místo, narazil Frank docela rychle, Gerard jen ležel s otevřenou pusou a poslouchal Franka vzdychat s ještě víc otevřenou pusou, dokud oba neskončili na matraci lapající po dechu se jménem toho druhého na rtech.
Frank ležel na boku na posteli, s hlavou podepřenou dlaní ,,Řekni mi, proč já jsem se ženil." otočil se na Gerarda.
Gerard zavrtěl hlavou a dal mu rychlou pusu na rty ,,No to mi povídej."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DareDareDevil DareDareDevil | 15. července 2008 v 20:25 | Reagovat

ehm ehm uhm...asi si budu muset utřít klávesnici...To "Řekni mi,proč jsem se ženil." je nejlepší:-D To by mě totiž taky zajmalo:-D

2 peťulka peťulka | 16. července 2008 v 10:09 | Reagovat

hehé...drž hubu iero bych říkala denně XDD

fakt dobrej konec

3 jinx.x jinx.x | 18. července 2008 v 14:43 | Reagovat

ten konec...:D:D:D

4 Dannie Dannie | Web | 18. července 2008 v 19:07 | Reagovat

veru... prečo sa ženili???

5 Anaj Anaj | Web | 23. července 2008 v 11:41 | Reagovat

ja neviem, ako to robis, ale ja sa vzdy musim usmievat, ked citam tvoje veci. samozrejme, ak prave neplacem. vtedy sa neusmievam. ale inak.. furt. kokso a to odsudzujem, ke ds aniekto rehoce pri serioznych poviedkach.

ano viem ze neviem pisat a ze mam kopu preklepov, nechce s ami to prepisovat. sorr y:D

ale skvela story

6 ?!? ?!? | 23. července 2008 v 23:02 | Reagovat

proč všichni chválej jenom konec? to je geniální celý!!!

Celou dobu sem se dementně pubertálně chichotala, což je neklamnou známkou skvělý povídky! O takovym talentu na psaní si můžu nechat jenom zdát....

7 Apocalypse Apocalypse | Web | 25. července 2008 v 11:20 | Reagovat

nojo... :) Indulona je k nezaplacení xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
//<![CDATA[ http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://www.google.com/ig/modules/translatemypage.xml&up_source_language=cs&w=160&h=60&title=&border=&output=js"> //]]>
>