Tajný deník G.A. Waye - III. Říjen

22. února 2009 v 11:14 | F |  Deník G.A. Waye
Omlouvám se za čekání, ale když se mi do něčeho nechce tak se prostě nepřinutím. Stejně se mi tenhle díl nějak moc nelíbí. Taky musím upozornit, že jsem nikdy nechodila na vysokou a už vůbec ne v Americe :D. A moje vědomosti o umění nesahají o moc dál, než za Andyho Warhola, takže je to děsně nepřesný, no ale - komentujte? :)
(proč jsou lidi na fóru tak zlý? velmi mi to ubližuje :( *smrk**borovice*)


1.10
váha: 87 kg (oběd v burger kingu), cigarety: 51 (mizerné) kafe: 9 (ještě mizernější) počet trapasů za první den: miliarda
20:30
-domov
4:20
Byl jsem probuzen ve 3:30 telefonátem od Franka, který mi šťastně oznamoval, že on a peroxidní Jen se dali zpět dohromady. Šeptal.
Myšlenku, že třeba spala vedle něj si odmítám připustit.
Co když spala vedle něj???!!!
Pokoušel jsem se ho zabavit hovorem až do té doby, než mě do pokoje přišel probudit Mikes se sklenicí vody v ruce (ten zmetek!) a byl evidentně zklamán, že už jsem vzhůru.
Než jsem stihnul po něm něčím mrštit, zbaběle se dal na úprk. Chmch.
5:00
Auto nestartuje! Jdu probudit matku.
6:00
Babička se dostavila, aby mi dala k dispozici svůj vůz. Je to dobrá žena!!!
8:05
Nemohu najít školu!!!
11:30
Zeptal jsem se skupinky několika ochotných bezdomovců a pak jsem mohl konečně (!!!) hrdě vstoupit dovnitř (pozdě).
Humorný fakt: všichni bydlí na koleji (až na mě)
Další humorný fakt: nezapsal jsem se na žádné předměty (jak jsem měl vědět, že to mám udělat?), takže teď vlastně na žádné nesmím
Další humornější fakty: nezapsal jsem se na obědy, nekoupil jsem si učebnice, nemám plánek, ředitelka se vysmála mé neschopnosti (krutovládkyně!)
22:30
Jdu si udělat pizzu (na depresi).

3.10.
váha: 88kg (stres), cigarety: 72 (stres) kafe: 13 (stres) - velmi špatné
9:20
Problém s mými hodinami je vyřešen! Nemůžu říci, že zdárně, protože jsem nucen navštěvovat hodiny "restaurace památek" (neptejte se co to je, cítím se zahanben!)
9:40
Můj spolusedící z "restaurace" se cítí také zahanben. Rozhodli jsme se uspořádat rebelii a odejít z hodiny.
10:00
Připadám si tak krásně! Opustil jsem výuku! Sedím s cigárem před školou a nikomu to nevadí! Ach.
10:05
Popravdě to začíná být nuda.
10:08
Co budu dělat místo restaurace?
10:20
Nastal čas jít se naobědvat.
15:30
Právě mi skončilo vyučování. Začal jsem pracovat na mistrovském díle! Zobrazuje hejno ptactva na potemělé obloze. Je to depresivní. Myslím, že je to doposud můj nejlepší kousek.
19:46
Mikes právě zesměšnil moje dílo. Tvrdí, že to vypadá komicky! Jeho názor pro mě, ale nic neznamená, není to odborník na umění.
19:47
Mýmu bráchovi se nelíbí můj obrázek!!! Béhé.

6.10.
váha: 87 kg (studentský život=chudý), cigarety: 120 (haha, škoda, že si nedělám srandu. Stal jsem se řetězovým kuřákem!) alkohol: 1 pivo (jsem silná osobnost), joint: 1 (navázal jsem nová přátelství)
12:10
Můj spolužák z Restaurace Památek se jmenuje Jepha a bydlí na koleji (s dalšími dvěma svými přáteli!). Ukázal jsem jim svá umělecká díla a nyní mě považují za komixového boha. Jsem rád, že jsem konečně patřičně oceňován!
12:50
Jepha má obdivuhodné zásoby marihuany! Konečně to vypadá, že mj život nabere nový směr, ve kterém budu jen čerpat uměleckou inspiraci (z lehkých drog) a nebudu se zaobírat nepodstatnými problémy jako je velikost mého MP (který se pořád nezmenšuje! Asi se to už nezmění, budu celý život vypadat, jakobych chodil se suspenzorem).
21:30
Právě jsem byl vyhoštěn z Jefova pokoje jeho spolubydlícím Bertem. Bert tráví dny tím, že se učí a hulí. Kouřová clona mu bohužel začala narušovat studijní zónu a rozhodl se, že bych je měl rozhodně opustit. Nechápu to!!! Měl zrovna v puse cigaretu (2!!!). Asi proti mě něco má. Možná se bojí, že jim začnu vykuřovat jejich nekonečné (téměř) množství trávy. Haha! Bojí se naprosto oprávněně!
21:40
Stejně si myslím, že mají něco na nejhorší případy zašité v povlaku od polštáře.
23:50
Právě jsem se dostal domů. Co mě to proboha napadlo?!!! Po cestě jsem pětkrát zastavil, abych se kochal přírodou (v New Jersey, pěkně děkuji), dvakrát, protože se mi chtělo na záchod a jednou, protože jsem dostal hlad. Až teď mi došlo, že něco asi není v pořádku!
Jsem sjetý! Oddávám se drogám!
Krásný pocit.

7.10
00:30
Nikdy jsem si nevšiml té jemné červené linie na stínítku od lampy! Podívejte, jak je krásná, jak se ladně vině na sametově černém podkladu!
00:40
Pořád tam je!!!
2:50
I nyní!!!
4:30
Nemizí!
4:35
O co se tady snažím? Jdu spát.

7.10
Váha: 90 kg (UŽ ZASE UŽ ZASE!!! To je tím, že jsem na víkend doma a místo toho, abych studoval jím a piji.) cigarety: 32 (omezuji to, protože mi dochází peníze na další krabičky), kafe: 6, telefonáty od Franka: 1
13:50
Právě jsem byl probuzen zoufalým telefonátem od Franka. Zdá se, že spolu s Jen moc dlouho nevydrželi (hurá!). Vůbec mě tím však nepotěšil. Potom co mi po čtvrté zopakoval, že v jejich vztahu to bylo "vážně jen o sexu, ale ten byl zatraceně dobrej, to jo" jsem se cítil zdrcen (tím, že na něj můj mužný šarm možná nezapůsobil?). Každopádně dnes večer přijde a budeme vést konverzaci - opět mužnou a hlavně heterosexuální o mužných a heterosexuálních věcech.
Používám slova mužný a heterosexuální, abych si na ně zvyknul. Není to to, co normální lidé používají v běžné mluvě?
14:30
mužný
mužný
mužný
Ble.
16:20
Věnuji se úklidu. Nechci Franka odstrašit hned po příchodu.
Asi na to budu potřebovat rukavice (hluboká, hluboká vrstva špíny).
16:30
Půjčil jsem si matčiny kožené rukavice. Nejsem si jistý, jestli jsou to ty, které nosí v zimě na mši a nebo ty pracovní. Vypadají přibližně stejně.
17:00
Čistím. Rukavice jsou v prdeli. Začínám mít pocit, že jsem zvolil ty nesprávné. Kostelní éra naštěstí začíná až koncem listopadu, takže mám ještě čas vymyslet nějakou rafinovanou výmluvu!
19:00
Hlah! Frank je tu. Bojím se, že jsem vypotřeboval moc deodorantu, a to je důvod proč sedí na druhé straně pokoje. Doufal jsem, že bude zdrcen z rozchodu (zas) a vrhne se mi do náruče, já ho budu utěšovat přátelskými dotyky (jakými jinými!) a hladit ho po vlasech.
Opět zbořil veškeré iluze o naší vzájemné lásce.
21:30
Frank je stále tu. Nutil mě vyjmenovat mu historii svých sexuálních partnerů! Řekl jsem, že o tom nechci mluvit a potom jsem se začal tvářit tragicky. Na Franka to zapůsobilo, přišel mě objemout a utěšoval mě! Je to krásné! Miluje mě!
23:45
Jsem zdrcen. Frank mě nemiluje. Myslí si, že jsem byl znásilněn. Nebudu ho od toho odvádět, za poslední dvě hodiny mě neustále objímal a přestal mluvït o Jen (a jiných, které se všechny zdají být jako ženy!).

9.10.
váha: 89 kg (zas), cigarety: 35 (zas), kafe: 0 (no DOBŘE, 5) velmi trapné rozhovory s rodiči: 1
20:50
Pořád si nedokážu srovnat v hlavě jak strašnou věc jsem byl právě nucen podstoupit! Vrátil jsem se ze školy, unaven a zkouřen, když jsem si povšimnul něčeho divného.
RODIČE SEDĚLI V OBÝVÁKU NA GAUČI A VÝZNAMNĚ SE NA MĚ DÍVALI.
"Gerardku, poď si k nám na chvíli sednout." řekla mi máti.
Znělo to velmi, velmi špatně. Mikey nebyl nikde v dohledu, tak jsem se usadil do křesla naproti nim.
Netušil jsem, co je. Babička umřela? Stěhujeme se? Našli moje porno časopisy (hm, mám 1 ale stejně!!! jsou v něm muži).
Matka si odkašlala a potom začala "Už je ti osmnáct let, začal jsi vysokou školu a brzy asi budeš chtít začít sexuálně žít."
Po této větě mě málem trefil šlak. Nevěřícně jsem na ni zíral, ale ani to jí neodradilo od pokračování ve svém instruktážním monologu.
"Gerardku, důležité je najít tu pravou. V sexu musí být hlavě láska! Tvoje poprvé musí být krásné!"
Neměl jsem chuť jí sdělit jeden podstatný detail - že moje poprvé a jediné (Nemohu za to, že jsem nepřitažlivý!) bylo naprosto odpudivé a navíc neproběhlo s dívkou mých snů, ale s mužem (Který rozhodně z mých snů nebyl, ale o jednom takovém bych věděl!!! Opovrhuje mnou). Chtěl jsem to přidat k dobru jako vtip, ale bál jsem se, že by se nesmáli.
Následně jsem byl informován o způsobech ochrany, pohlavních chorobách, a když mi otec slavnostně předal krabičku kondomů (!!!) a poplácal mě po zádech se slovy "ach, synu", odešel jsem do svého pokoje zvracet hrůzou. Zvracím stále a kouřím!
21:05
Pokud kdokoli říká, že rodiče by měli se svými dětmi mluvit o sexu je to lež! Měli by mlčet! A rozhodně nepoučovat svého značně přestárlého syna, který má šance na to to kdykoli dělat naprosto minimální (téměř nulové).
21:35
Pořád jsem zhnusen! Jestli budu mít kdykoli to štěstí (haha!), určitě okamžitě uslyším v hlavě otcův hlas říkající "synku" a uteču. Navěky mě to poznamenalo. Možná to byl účel? Nechtějí, abych dál rozmnožoval pochybné rodinné geny?
21:40
No, toho se rozhodně bát nemusí tak jako tak.
22:30
Pro jistotu jsem zavolal Frankovi, abych se mohl ukájet jeho libozvučným hlasem.
Jsem zvrhlík!!!
Kdyby mě tak viděl! A to si myslí, že jsem oběť znásilnění!

11.10 čtvrtek
váha: 89 kg (koblihy jsou neodolatelné), cigarety: 101 (jako dalmatinové!), kafe: 2, alkohol: asi 10 litrů (momentálně v něm utápím žal), počet trapných scén: 2
10:30
Zatahujeme restauraci památek v Jephově pokoji. Cítím se poněkud nesvůj, protože Bert sedí ve vzdáleném rohu místnosti (zatahuje bůh ví co) a vrhá po mě vražedné pohledy.
Ptal jsem se Jephy, proč mě jeho kamarád nenávidí, ale odpovědí mi bylo "právě prodělává těžký rozchod".
Co já s tím? Přece ho neprodělává se mnou!!!
11:05
Dozvěděl jsem se, jak vypadá noční život na koleji! Všichni pijí a diskutují do ranních hodin! A co dělám já? V pět se seberu a jedu hodinu a půl autem domů, přičemž se bojím, že mě seberou policajti a udělaj mi test na THC.
Chci tu bydlet!!! Chci navázat nové známosti a nabrat zkušenosti, které bych později mohl uplatnit na Frankovi a oslnit ho svým umem.
15:26
Profesor Ridden právě naprosto ztrhal mé dílo (ptactvo). Zahanbeně jsem opustil třídu, jelikož na mně všichni vysílali pobavené úšklebky. Dramaticky jsem zlomil štětec a se zabouchnutím dveří odešel z místnosti.
Uznávám, že jsem to trochu přehnal.
15:41
Čím teď budu malovat sakra?
15:51
Co když si tím navíc vysloužím nějakou pofidérní přezdívku? Gerard lamač štětců? Gerard zlomená štětka? Gerard lamač klacků?
To se mi líbí.
16:30
Přezdívka se zatím nedostavila. Na chodbách si na mě, ale začali ukazovat a šeptat "to je ten!".
A to jsem ještě ani nepředvedl vše co umím! V oblasti dělání ze sebe vola jsem mistr. Druhý týden školy!!
17:02
Právě mi psal Frank, jestli se někde nechci sejít!!! Třeba si právě uvědomil svou (homo)sexuální orientaci a chce si na mně otestovat, jestli doopravdy?
20:12
Nesnáším toho idiota! Kvůli němu jsem nešel na poslední hodinu, místo toho jsem strávil třicet minut na záchodcích, kde jsem vyplácal třetinu lahvičky deodorantu, natupíroval si vlasy a veškeré oblečení jsem naaranžoval tak, aby vypadalo ležérně.
Nebudu lhát, vypadal jsem naprosto k sežrání, rajcovně atd.
Dali jsme si sraz v Dunkin Donuts (ale než přišel, měl jsem jenom TŘI FAJN? A z toho jedna byla bez polevy!!). Frank přišel pozdě, ale vypadal krásně, tudíž jsem mu to odpustil.
Řekl mi: "Myslím, že si o tom potřebuješ promluvit."
Samozřejmě, že jsem si potřeboval promluvit o spoustě věcí! Například o mojí nehasnoucí lásce k němu a nenaplněných tělesných potřebách.
Ale nic víc mi k tomu neřekl. Jeli jsme směrem, ve kterém se nenacházel ani můj ani jeho dům, tak jsem začínal tajně doufat, že mě chce odvézt do své chatrče na pláži, kde společně strávíme noc (se vším všudy!) a budeme sledovat západ slunce.
Zastavili jsme před podivnou budovou, která rozhodně nepřipomínala romantický domek na pláži, kde se mě Frank zeptal "Myslíš, že jsi na to připravený?"
Nikdy jsem nepřikyvoval horlivěji!!
Vevnitř ovšem nastalo překvapení (nemilé)
Frank mě zatáhl mezi skupinu lidí sedících v kroužku, načež jeden z nich pronesl "Tohle je Frank a tohle bude asi Gerard?" usmál se na mě a potřásl mi rukou "Ten co jsem vám o něm před chvílí říkal."
Byl jsem při nejmenším zmatený. Přisunuli mi židli, Frank si sedl vedle mě a potom se všichni představili.
"Gerarde, myslíš, že jsi dostatečně silný se svěřit se svým příběhem?"
Pořád mi to nedocházelo, až po tom, co jistá Lucy začala vyprávět o jakémsi muži co jí zneužil v lese mi v hlavě svitlo.
Náhle jsem spanikařil. S hrůzou jsem se díval na Franka, ale ten se na mě jen povzbudivě usmál a pošeptal mi "Ty to zvládneš."
Vrtěl jsem hlavou, že ne, ne, ne, dokud na mě nedošla řada.
"Gerarde?" ozval se vedoucí skupiny.
Rychle jsem vstal "No. Já- já- myslím, že to tady Frank špatně pochopil." řekl jsem "Já- doprdele- mě nikdo neznásilnil!" ¨pokračoval jsem "Totiž- ani...ani nikam jinam!"
Potom jsem se otočil a utekl.
Bravo Gerarde, bravo!
21:10
Právě mi volal Frank, že ta scéna byla nesmírně potupná, a že se už nikdy nebude moci ukázat před svým strýčkem, který (jak se zdá) skupinu vede.
Měl se mě nejdřív zeptat!!! Já to přeci nikdy nepotvrdil!
22:35
Mhmm. Cigaretaaaaaaaa. Pifko. yEaaah
seM moooooooooooc

12.10 Pátek
cigarety: zatím 2, pivo: zatím 2, kafe: nemám důvod pít, chci usnout na věky
10:40
Rozhodl jsem se nejít do školy, vzhledem k rapidně vzrůstajícímu množství věcí, které bych radši zapoměl (viz. včera). Doufám, že když dám lidem chvilku oddychu, přestanou si na mě ukazovat. Vždyť jsem jenom zlomil štětec proboha!
11:32
Vyrazil jsem na nákup (babička byla štědrá! Mám ji v životě nejradši.) Pořád nemůžu dostat ty boty z hlavy, víte?
11:50
Výborně, výborně, atd. Byl jsem zrovna u kasy (červené lodičky bože, mhmm!) platit, prodavač se nepodivil, že si kupuji velikost 45 (udivilo mě, že jí tam vůbec měli), popřál mi, ať se slečně líbí, což mě na chvíli urazilo, protože jsem měl za to, že mě nazývá slečnou, ale pak jsem si uvědomil, že mě naopak nemá za takového úchyla, jakým doopravdy jsem. Takže všechno šlo v pořádku, poděkoval jsem, když se přede mnou objevil muž-mých-snů s úšklebkem na tváři (Taky mě mohlo napadnout, že když nechodí do školy, nemá nic lepšího na práci než se flákat po nákupním centru!).
"Pro koho jsou?" zeptal se a ukázal na mojí tašku z botama.
Otevřel jsem pusu (což jsem neměl!!!!) a řekl "Pro..pro Mikeyho!"
12:50
Boty naprosto neladí s mými chlupatými kotníky! Vypadám jako kobyla, takřka. Přemýšlím, jestli bych měl kotníky depilovat?

14.10 neděle
váha: 90 kg (bože, zač mě trestáš?), cigarety: milióny až se mi z toho motá hlávka
16:30
a) nemůžu chodit kvůli depilovaným kotníkům
b) depilované kotníky vypadají nechutně
c) kam mám vlastně v úmyslu ty boty nosit?
d) zkonzumované potraviny: vajíčková omeleta, párek, doritos, 2 tabulky čokolády, hranolky, sklenice nutelly, sklenice burákového másla, chléb (suchý)
17:15
Jsem se sebou nespokojen, jelikož právě sedím před zrcadlem a obdivuji svůj odraz v oblečení, které je naprosto nemužné a neheterosexuální.
Nejsou puntíkované šaty krásné?
Nejsem krásná?
17:20
Děsím se sebe! Krásná?!!!
Boty jsem hodil zpět do krabice a zakopal hluboko pod postel. Už je nikdy nechci vidět, alespoň do zítra!

16.10 úterý
váha: 91 (sele! jsem sele!) cigaret: 40 (dvě krabičky a třetí už jsem si nekoupil!) pivo: 2 (Jepha a Quinn mě obdarovali!)
11:10
Jsem na hodině. Už 78 minut drhnu jakýsi obraz hadrem. Za chvíli mi asi upadne ruka, ale když se teď nějakou dobu nemůžu ukázat u Riddena, rozhodl jsem se začít chodit na tohle. Nevyžaduje to alespoň žádnou tvůrčí myšlenku.
13:40
Opíjím se v Jephově pokoji na koleji. Cítím, že brzy mě přestanou obdarovávat alkoholem a marihuanou. Totiž - věc se má tak: Šli jsme po chodbě z oběda, když jsme potkali pestře oděného hocha (ha). Podle mě nevypadal špatně, ale Jepha nahlas pronesl něco v tom stylu, že je to "zasranej buzernat" a tak dále. Dělal jsem, že s ním naprosto souhlasím!
Asi to bude projev závislosti na drogách (které bez něho neseženu!). Bojím se, že až to o mně zjistí, začnou si típat jointy o můj obličej a Bert se bude hlasitě smát a potom mě přišpendlí ke zdi zavíracími špendlíky co nosí v uchu!
23:45
Mhmmm. Okurky s hořčicí!

17.10. středa
váha: 91 kg (proklínám vás okurky s hořčicí které jsem v lednici našel!), cigarety: 30 (na dietu), kafe: 6,
alkohol: vodka. dost jí.
11:30
Mám pocit, že začínám trpět silnou arytmií. Při mém životním stylu mě to neudivuje! Mé srdce je poznamenáno:
1) nadměrnou konzumací nikotinu
2) nadměrnou konzumací tuků
3) nadměrnou konzumací kofeinu
4) nadměrnou konzumací alkoholu
5) nadměrnou láskou k Frankovi, která mé srdce trhá nejvíce!
Nudil jsem se na přednášce dějin umění, takže jsem ho spodobnil jako supermana. Jsem na své dílo hrdý, ale bohužel ho nemůžu nikomu ukázat. Co když ho znají? Frank je přeci hudebník nebo něco takovýho!
12:50
Učitel od zlomeného štětce mě celou hodinu nenávistně sledoval. Navíc jsem musel kreslit zátiší (dvě jablka a lak na nehty, jak umělecké. Jeden by řekl, že tu dokáží nachystat něco, uhm. Na úrovni?) ulomeným štětcem, což šlo špatně.
Ridden teď používá jeho druhou část jako ukazovátko na tabuli. On mi to prostě musí vmést do tváře!
19:33
Chystal jsem se navštívit Jephu, ale otevřel mi (nasraný) Bert, s tím že ti dva idioti se odešli někam do baru opíjet (a souložit)(ne spolu).
Ku mému překvapení mě, ale pustil dál, s tím že se učí. Nechápu toho člověka! Přes kouřovou mlhu si sotva vidím na nohy.
22:30
Betííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí podepppppppiš::::: doluuu serm:
Berrtík
23:58
Hlaaaaahlahla jdeme ¨spinkát
mám chut volat miekymue MiKEYJD?

18.10 čtvrtek
váha cigarety kafe: NEVÍM, opět nemám dostatek sil na to, abych cokoli dělal
zmeškané hovory - matka: 47 mikey: 6 frank: 8 (bojím se, že jsem mu volal)
9:50
Nepamatuji si co jsem včera dělal, ale probudil jsem se s Bertovou rukou v kalhotách (tvrdí, že jí tam dal omylem ve spánku). Také tvrdí, že jsem mu včera sdělil spoustu detailů o svém životě. Radši bych ne, protože si nedokážu vybavit jaké detaily.
Bert již mě každopádně přestal nenávidět (zdá se). Rozhodli jsme se vynechat školu a nehýbat se. Myslím, že je to dobrý nápad.
12:05
JSEM DOMA. Už nikdy se tam nemůžu ukázat! Jepha mi osvětlil, jak vypadal můj včerejší večer.
Prý přišli kolem desáté, já ležel ve dveřích (přes práh) a řval jsem "mám rád penis".
Doufám, že žertují.
Už od začátku začínám být nechvalně proslulý!
Tak jsem se sebral, jel za matkou a plakal. Matka si myslí, že jsem prožil své první milostné zklamání (s děvčetem) a tak mě utěšuje a krmí mě.
14:16
Frank. Přišel. Právě teď. Řekl mi "slyšel jsem, že s tebou něco je?".
Doufám, že to neví.
Potom jsme se dívali na film a já si sednul jak nejblíž k němu to šlo, protože už je mi to jedno!!!
Jsem zvrhlík!
A to ani neví co dělám když s ním telefonuju!
15:10
To je zoufalé.
Ale pravdivé.
Frank už na mě není naštvaný za to falešný znásilnění, omluvil jsem se mu a potom jsme vedli dlouhou diskuzi o hudbě. Nemůžu se na něj dívat, když se směje a rozhazuje rukama a tak! Nikdy ho nebudu mít (pravděpodobně. Začínám se s tím smiřovat).
17:21
Frank se mě zeptal, jaký používám šampon na vlasy a potom odešel (ještě předtím se jich jemně dotknul! mám na vlasech jeho dna!). Už se mi po něm stýská!
Řekl jsem Schaumu, ale pravdou je, že si je myji mýdlem na praní (když už něčím. Jednou jsem je vypral v Perwollu black magic a mělo to překvapivý efekt!)

22.10 pondělí
váha: 90 kg (zhubnul jsem opravdu o moc), cigarety: 24 (dobré) alkohol: 0 (poučil jsem se)
10:30
Zdá se, že Jepha a Quinn nebyli jediní lidé, kteří mě slyšeli vyřvávat na chodbě, tímpádem si to asi nevymysleli (bohužel).Právě se ke mně přiřítil ošklivý kluk a ptal se, jestli je to pravda. Potom se mě pokoušel někam pozvat (!!!mě!!! Nezáleží, že je ošklivý, ale MĚ!!!!). Odmítl jsem, ale byl jsem potěšen.
Můj život se mění od základů!
10:45
Čistím rám obrazu (pilníčkem). Nesnáším to. Proč jsem si nevybral jiný obor?
Jepha do rámu vyryl výkal kapesním nožem (vážně!!) a potom ho odevzdal. Je chytrý, teď už sem nemusí chodit!
Možná bych měl taky něco takového udělat, ale bylo by to silně neoriginální, s čímž bych se nedokázal smířit.
15:30
Sedl jsem si k Bertovi na oběd. Řekl mi "Hele G. ... Je to pravda?"
Nevěděl jsem o čem mluví, ale patrně se jednalo o mé "mám rád penis".
Řekl jsem, že ho to nemusí zajímat a potom jsem odešel. To už jsem rovnou mohl říct, že mám doma boty na jehlách!!!

25.10- čtvrtek
váha: 90 kg, cigarety: milion
17:07
Mé přátelství s Bertem, Jephou a Quinnem skončile tak rychle, jak začalo! Dělají, že mě neznají! Chodím po školních chodbách sám a sám, poslouchám jak si všichni vyprávějí o včerejším večírku a chodím kouřit do zapadlé části dvora.
Můj život nemá cenu. Stanu se osamělým transvestitou, ale nebudu moct ani tancovat u tyče, protože mám devadesát kilo!!!
Zajímalo by mě, jestli by ke mně lidé jako k ženě měli víc úcty
22:30
Odpověď zní - ano ano ano!!!
Všichni se ke mně chovali jako k dámě!
Došlo jen k jednomu problému, když jsem odcházel ze dveří, uviděl mě Mikey a řekl mi "Promiňte, ale kdo jste?"
Místo toho, abych utekl jsem se na něj otočil, z čehož měl málem srdeční příhodu.
"JEŽIŠMARIA GERARDE!!!" začal křičet. Pokoušel jsem se ho umlčet, ale byl zděšený.
"Ty...co to...ty máš rtěnku?" zíral na mě. Přikývl jsem.
"Tïcho prosímtě." řekl jsem mu "Tohle je jenom. Test." vysvětloval jsem.
"G. ty nejsi jeden z těch...totiž, nechceš se nechat přeoperovat na holku a tak?" zeptal se opatrně, pořád s hrůzou v očích.
"Ne." řekl jsem a opustil jsem dům. Nechci o své MP přijít úplně! To, že muži nemůžou nosit šaty mi připadá jako diskriminace.
Každopádně, potom jsem šel do obchodu s cédéčky a všichni se ke mně chovali velmi šarmantně, asi že mé kobylí kotníky byly zahalené do tmavé látky punčocháčů!

30.10
váha: 90 kg (moje váha se ustálila! ale ne zrovna tam, kde bych chtěl), cigarety: 8 (jsem silný), alkohol: 5 piv (zde už je projev mé silné vůle poněkud menší), kafe: 4
15:42
Volal mi Frank co se mu chystám dát k narozeninám. Já ani nevěděl, že je má, ale jak se zdá, je to už zítra!!!
Jsem chudý, ale talentovaný, tudíž mu vydlabu dýni.
Jediné, co mu kromě toho mohu dát je mé tělo!
18:34
Nemůžu sehnat dýni. Neměli by je prodávat všude, když je ten Halloween?
18:59
Zajel jsem do obchoďáku a koupil vodní meloun. Dýně, meloun - není to to samý?
20:12
Opíjím se a dlabu meloun. Je to mnohem těžší než jsem si myslel a celá místnost je pokrytá růžovým hnusem! Doufám, že mé dílo alespoň patřičně ocení.

31.10
váha: 90,5 kg (ještě jsem nebyl na záchodě!!!), kafe: hm. 6? pivo: 6 (zase!)
10:54
Zdá se, že Bert se se mnou bojí mluvit, protože jsem ho v opilosti žádal o sex a bojí se, že ho chci zneužít.
Pardon, ale nebyl to on, kdo mi strkal ruce do. Jistých míst?
11:51
Ridden nám ohlásil, že příští týden budeme kreslit modela!!! Není to brzo?
17:50
Meloun trošičku uhnil. Doufám, že to nevadí?
23:50
Flanknkie mi sedí na klíně haha envim nevim vše hno nelpší Fí milujjuuuuu sebev joo?!
Vodeška vodeška mhhm
Díváme nga televozku
telrevizku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 22. února 2009 v 14:03 | Reagovat

Skvělý.. jako vždycky :D :D U některých čístí doslova padám smíchy :D

Ten Gerard je fakt hroznej magor.. :D

2 lightbulb lightbulb | 22. února 2009 v 14:28 | Reagovat

ach božee...:D:D tohle ale dokáže zvednout náladu :D

3 kačka kačka | 22. února 2009 v 15:46 | Reagovat

Cože?jak to dokážeš napsat pokaždý tak geniální??Miluju tenhle příběh XD

4 noufred noufred | 22. února 2009 v 19:12 | Reagovat

Myluju tě.

jdu si umejt hlavu v perwollu,chci vědět,jakej to má efekt....akorát ten náš hnus je růžovej....

5 Psychedelic_Freak Psychedelic_Freak | 23. února 2009 v 14:07 | Reagovat

LoL...Dokonalé <3

6 FraGee FraGee | Web | 23. února 2009 v 14:27 | Reagovat

a já bych i věřila, že se to opravdu děje :D

7 Yuuki-chan ^^ Yuuki-chan ^^ | 23. února 2009 v 17:06 | Reagovat

bože dááááál, prosííííím xDDD

8 Laivine Laivine | 23. února 2009 v 22:20 | Reagovat

Padám v záchvatech smíchu, u melounu jsem dokonce začala slzet.

Další díl, další díl, další dávka nekontrolovatelných záchvatů řehotu! prosím, Nejmičko (to zní úchylně) smutně koukám...

9 Dannie Dannie | Web | 24. února 2009 v 19:43 | Reagovat

ja to pred sebou normalne vidim!!! zivo si to viem predstavit!!!! :))) a citala som si to dvakrat!!!! a dvakrat som sa na tom nasmiala tolko, ze ma z vedlajsej izby boli okriknut, ze bolo po druhej hodine rannej... ups :))))))

10 Anett Anett | 25. února 2009 v 11:53 | Reagovat

Hele ikdyž se to tobě nelíbí mě se to líbí moc!!

11 Black cia Black cia | Web | 26. února 2009 v 22:41 | Reagovat

Peckaaa ako vždy.Umrela som s teba toto vymysleť tak to chce talent.Gerard jak si kupuje lodičky:D toto mi pripadá že sa to može kludne diať.Pro gerardovi nikdy nevieš.

Mimochodom dobrá foto Geeho :D

12 XYZ XYZ | 4. března 2009 v 17:55 | Reagovat

meeeeeloun xD

13 Pip Pip | 9. března 2009 v 13:54 | Reagovat

Tak tohle... mě odvařilo *uvařena smíchy*

14 JustDream JustDream | 9. března 2009 v 15:54 | Reagovat

:D :D :D ..úžasné pokráčko prosím :) mimochodem, bude pokračovat i Lithium??

15 jinx.x jinx.x | 14. března 2009 v 23:48 | Reagovat

hehe:D:D jedu dál dál:D

16 rybička rybička | Web | 25. března 2009 v 15:55 | Reagovat

prosím, prosím, smutně koukám, pokračování! :) Čtu to už po třetí a furt se nepřestávám tlemit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
//<![CDATA[ http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://www.google.com/ig/modules/translatemypage.xml&up_source_language=cs&w=160&h=60&title=&border=&output=js"> //]]>
>