to se má tak.

18. června 2009 v 20:10 | Fdina
Slyšela jsem ve vlaku nějakou holku ráčkovat FRERARD, přiznejte se kdo to byl! :D
Jinak, jak jste si jistě všimli, docela to tu chcíplo. Nechce se mi nic psát, fakt nechce, sice mám napsaný asi dvě stránky deníku, ale nějak se k tomu nemůžu donutit. Stejně už všichni odpadli. No a Gerard má mimino, komu by se chtělo psát slash o chlapovi s miminem? A číst Gerard/Lyn je sice hezké, ale deptá mě to, myslete si co chcete. Je to trapné a nedospělé, ale deptá mě to! A to dokážu ocenit její krásu etc.:D
Vlastně bych řekla, že to vůbec neni tim, ale po dvou letech toho má člověk prostě dost. Neřikám, že sem už nikdy nic nepřidám, ale nepíšu vůbec nic. Můj intelekt nějak zakrněl a tak dále.
Mějte se krásně. Přeji Frankovi, aby zhubnul a přestal psát na oficiálky o tom, že se jde nacpat zmrzlinou nebo čim.
Mimochodem byste si měli přečíst všechny tyhle povídky. Ano, nezměnim se, budu s timhle srát pořád, ale ta holka je prostě úžasná.
Přeji vám ehh, hezký život! Sbohem nebo Bezboha.
Mimochodem THE SMITHS a jejich homoerotické texty! Ooooooooh! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jannica Jannica | Web | 19. června 2009 v 14:18 | Reagovat

Jasně, psát o chlapovi s miminem je vážně dost ujetý, ale myslim, že Gerard ve Frerardu vlastně ani není Gerard. Prostě je to jen nějaká hlavní postava příběhu, která má s tím pravým, reálným Gerardem společné akorát tak jméno.
Doufám, že sem alespoň někdy něco hodíš, myslím tím Deník, protože se to moc hezky čte. No ale tak to je tvé rozhodnutí, je pravda, že žít opravdový život je rozhodně lepší než než se stále věnovat tomu fiktivnímu.

2 F F | 19. června 2009 v 17:40 | Reagovat

To máš pravdu, je to jenom jeho jméno a vzhled.
Ale jde hlavně o to, že po dvou letech čtení mizerného slashe=porna už mě to nebaví. Nemá to moc společnýho s my chem. A rozhodně ne s žitím mého života namísto fiktivního, i když je také velmi komický...

3 JustDream JustDream | 24. června 2009 v 10:37 | Reagovat

Chápu. Doufám, že jsem ještě někdy přihodíš Deník, je to opravdu moc hezké čtení :)A jinak: hodně štěstí do života bez fikce ;-) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
//<![CDATA[ http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://www.google.com/ig/modules/translatemypage.xml&up_source_language=cs&w=160&h=60&title=&border=&output=js"> //]]>
>