Únor 2010

Garry krátce promlouvá! (protože ho mám fakt ráda. teda tohohle)

15. února 2010 v 22:06 Deník G.A. Waye
16:01
Cigarety: 13 (nešťastné to číslo!), alkohol: vánoční brandy mé matky, kofein: nač kofein, když mám vánoční brandy. váha: rozbila se (obávám se, že to způsobila moje nadměrná hmotnost a rozhodl jsem se dnes držet hladovku! Hned potom co jsem poobědval).

Jsem zaneprázdněn velkým projektem (je to abstrakce). Poprosil jsem Franka, aby mi poskytl několik ze svých vlasů. Netvářil se vůbec přívětivě!
Nakonec mi věnoval pramen, který jsem z UMĚLECKÝCH DŮVODŮ musel zažehnout a on znechuceně odešel. Alespoň mám ten pramen!

16:10
Ale příšerně smrdí.

18:07
Pokusil jsem se dát si pramen pod polštář a sladce na něm usnout, ale ten puch se nedal vydržet. S těžkým srdcem jsem ho spláchnul do hajzlu.
S abstraktními projekty jsem prozatím skončil.

22:34
Venku velice sněží. Zabarikádoval jsem se pod peřinou a usnul, ale právě mě probudila dunivá rána na okno. Sousedův nafukovací Santa se utrhl z provazu a přimrzl mi k oknu. Je to děsivý pohled.

23:51
Oddávám se zimnímu spánku. Do odvolání.
//<![CDATA[ http://www.gmodules.com/ig/ifr?url=http://www.google.com/ig/modules/translatemypage.xml&up_source_language=cs&w=160&h=60&title=&border=&output=js"> //]]>
>